Kreta- przyjazne miejsce na wakacje z dzieckiem

On 28 grudnia 2016 by podrozewagabundy.pl

Wakacje z dziećmi na jednej z najpiękniejszych wysp Morza Śródziemnego to naprawdę dobry pomysł. Wszyscy moi znajomi, którzy korzystali z tej formy wypoczynku byli bardzo zadowolenie, ale przede wszystkim były zadowolone dzieci. (uwagę wpisała Alicja Muszyńska)

Jeśli zastanawiasz się czy wyjazd z dzieckiem na malowniczą Kretę jest dobrym pomysłem, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Kreta to wyspa starannie dostosowana do tego, aby wakacje z dzieckiem były udane i nasze maluchy były przywiozły ze sobą bagaż pełen wspomnień.

mountain-road-1556177_1280

child-497925_1920

greece-997644_1920

 W głowie każdego rodzica podczas planowania wakacji pojawia się masa wątpliwości, czy jego wymarzone miejsce na urlop będzie dogodne dla jego pociechy i zapewni mu wystarczającą ilość i różnorodność atrakcji, aby jego wakacje były aktywne i zapamiętane. Zastanawiamy się nad bezpieczeństwem dzieci i obawiamy się o to czy będzie ono otoczone odpowiednią opieką ze strony hotelu. Bogata w piękne krajobrazy Kreta jest idealnym miejscem na wakacje z dzieckiem, dostosowanym do jego potrzeb co jest gwarancją udanego urlopu rodziców.

Atrakcje hotelowe dla dzieci na Krecie

Największa grecka wyspa- Kreta to idealne miejsce na wakacje, także z dzieckiem. Każdemu z nas zależy, aby nasze dziecko oprócz podstawowych rzeczy w postaci bezpieczeństwa i wyżywienia miało zapewnioną odpowiednią ilość rozrywki, która przyczyni się do udanych wakacji. Wiadomym jest, że każde dziecko uwielbia zabawę, która musi być jednak dostosowana do jego wieku, a wybór atrakcji musi być na tyle szeroki, aby uwzględnić różnorodność zainteresowań maluchów. Z myślą o tym na Krecie powstał przyjazny dzieciom aquapark, w którym znajdują się liczne zjeżdżalnie i atrakcje wodne. Jest to idealne miejsce na spędzenie czasu urlopowego przez całą rodzinę. Ponad to, personel hotelowy organizuje kreatywne animacje dla dzieci o różnej tematyce, które kształcą, rozwijają wyobraźnie i bawią.

goats-497910_1920

mountains-497924_1920

Dlaczego wakacje z dzieckiem na Krecie są świetnym pomysłem?

Ogromna ilość zalet greckiej wyspy Kreta przemawia za tym, że jest to idealne miejsce na wakacje z dzieckiem. Różnorodność elastycznych atrakcji, menu dla dzieci, oraz pokoje wyposażone w dostosowane dla dzieci łazienki znacznie ułatwiają wspólnie wakacje. Dodatkowo hotele wyposażone w baseny są usytuowane blisko plaży, co ułatwia przemieszczanie się z małym dzieckiem, które szybko się męczy. Kreta to niezaprzeczalnie malownicza kraina, z bogactwem krajobrazów i ciekawą śródziemnomorską kuchnią, a co najważniejsze przygotowana jest i otwarta na spełnienie oczekiwań małych wczasowiczów.

illuminate-1209258_1920

church-497899_1920

Autor: Patrycja Szewczyk

Opracowała: Alicja Muszyńska

Źródło:https://www.nelmare.pl/przewodnik/kreta-wakacje-z-dzieckiem/b1157.xml


Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies).

Więcej informacji o cookies