Mała walizka podróżna – jaką wybrać?

On 13 lutego 2017 by podrozewagabundy.pl

Czasy, w których podróż kojarzyła się z męczącym dźwiganiem ciężkiego i niepraktycznego bagażu już dawno się skończyły – obecnie każdy wyjazd może być przyjemny, dzięki nowoczesnym małym walizkom na kółkach.

holiday-1172357_1920Funkcjonalne, lekkie i praktyczne małe walizki na kółkach świetnie sprawdzają się nie tylko jako bagaż podręczny do samolotu – doskonale ułatwiają podróżowanie pociągami czy samochodem.

Małe walizki podróżne wykonane są z wytrzymałych materiałów. Możesz zdecydować się na twardą walizkę, która dzięki wyjątkowej odporności na uszkodzenia i wgniecenia doskonale zabezpieczy twoje rzeczy przed zniszczeniem lub walizkę wykonaną z najwyższej jakości nylonu i poliestru.

Mała walizka na kółkach

Wybierając małą walizkę podróżną zwróć szczególną uwagę na rodzaj kółek – najlepsze i najbardziej wytrzymałe są kółka kauczukowe. W nowoczesnych walizkach kółka osadzone są na łożyskach, co jest gwarancją długiego użytkowania i komfortu. Zwrotne, kauczukowe kółka umożliwiają swobodne przemieszczanie się i transport bagażu niezależnie od powierzchni terenu.

bellman-luggage-cart-104031_1920

Walizki podróżne wyposażone są również w teleskopową rączkę, umożliwiającą regulowanie wysokości i dopasowanie jej do własnych potrzeb oraz miękki uchwyt ułatwiający podnoszenie bagażu, włożenie go do schowka czy bagażnika.

Nowoczesne walizki podróżne mają niewielkie rozmiary (dzięki czemu mogą stanowić bagaż podręczny w większości linii lotniczych), a przy tym są niezwykle pojemne. Posiadają przestronne komory, mniejsze kieszenie na dokumenty czy drobne przedmioty, specjalne szelki do zabezpieczenia przewożonego bagażu oraz praktyczny wysuwany wizytownik, pozwalający na szybką identyfikację walizki.

holiday-1172358_1920

Walizki podróżne na kółkach zalety

Idealne małe walizki podróżne:

  • mają niewielką wagę,
  •  są pojemne,
  • posiadają dodatkowe przegrody i kieszenie oraz szelki do przypięcia bagażu,
  •  wykonane są z trwałych, odpornych na wilgoć i uszkodzenia materiałów,
  • wyposażone są w teleskopowe rączki i zwrotne, wytrzymałe kółka,
  •  mają nowoczesny zamek zabezpieczający przed otwarciem przez niepożądane osoby,
  •  są eleganckie i estetycznie wykonane,
  •  mają wymiary odpowiadające bagażom podręcznym większości linii lotniczych.

 

Autor: Anna Bosek

Opracowała: Alicja Muszyńska


Dowiedz się więcej o walizkach i bagażu podręcznym http://walizki-kabinowe.pl/

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

One Response to “Mała walizka podróżna – jaką wybrać?”

  • Świetny blog i poradnik w kwestii zakupu małej walizki podróżnej na kółkach ;). Sam właśnie zawsze zastanawiałem się na co zwracać uwagę przy zakupie takich rzeczy, a teraz już wiem na co mam zwracać przy jego zakupie ;).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies).

Więcej informacji o cookies