Pobierowo – domki letniskowe

On 15 marca 2016 by podrozewagabundy.pl
Gefrorene Ostsee bei Pobierowo

https://t2.ftcdn.net/jpg/00/98/85/51/240_F_98855104_oLJ6h0GopL4pHpqHM68RrDniDrpn7kel.jpg

Domki letniskowe to jedna z częściej wybieranych opcji noclegowych w Pobierowie. Domki nad morzem to połączenie komfortu z mieszkaniem podczas wakacyjnego wyjazdu, noclegi w domkach to okazja do przebywania blisko natury.

Pobierowo jest coraz częściej wybieranym kurortem nadbałtyckim nie tylko przez wczasowiczów z kraju ale w dużej mierze również przez wczasowiczów zza zachodniej granicy. Nieco niższe ceny noclegów niż za zachodnią granicą oraz bardzo korzystne warunki jeśli chodzi o zabiegi rehabilitacyjne serwowane w ośrodkach wczasowych i hotelach SPA w Polsce, sprawiają, że zachodnie wybrzeże, w tym również Pobierowo, stanowi cel wakacyjnych wyjazdów dla m.in. Niemców czy Skandynawów. Ponadto zabiegi rehabilitacyjne w polskich hotelach SPA refunduje naszym zachodnim sąsiadom ich fundusz zdrowia.

Centrum miejscowości

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d7/Pobierowo-centrum.jpg/800px-Pobierowo-centrum.jpg By Q’bot at pl.wikipedia, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=8396419

Niemniej jednak nie tylko luksusowe hotele i centra SPA cieszą się wśród turystów dużym wzięciem w Pobierowie i jego okolicy. Również tańsze rozwiązania takie jak domki letniskowe czy prywatne pokoje do wynajęcia stanowią duży udział w ofercie noclegowej, która pozostaje w kręgu zainteresowania zwłaszcza w okresie wakacyjnym.

8-0

Pobierowo: Źródło: http://nawara.pl/images/gallery/8-0.jpg

Jednym z częściej wybieranych sposobów na noclegi nad morzem również w słynnym kurorcie Pobierowo są właśnie domki letniskowe. Usytuowane są najczęściej w grupach i tworzą ogrodzone kompleksy, posiadają miejsce parkingowe oraz ogródki, miejsca na grilla i place zabaw.

Wiele osób po prostu nie wyobraża sobie wczasów nad morzem w hotelu czy nawet ośrodku wczasowym. Chcą być blisko natury, z łatwym dostępem do ogródka czy tarasu i nie chcą być ograniczani murami wielkich luksusowych gmachów, nie chcą widzieć codziennie pracowników recepcji, portierów, sprzątaczek itp.

NOWY komfortowy DOMEK z BALA nr. 7

Pobierowo. Źródło: http://nawara.pl/images/gallery/9-0.jpg

Dla takich osób idealne rozwiązanie to właśnie wspomniane domki letniskowe nad morzem. Domki, budowane zazwyczaj z drewna, ale nie tylko, mają to do siebie, że zapewniają solidny i komfortowy standard natomiast nie mają tych wad, jakie posiadają duże domy wczasowy czy hotele.

NOWY komfortowy DOMEK z BALA nr. 5

Pobierowo. Źródło: http://nawara.pl/images/gallery/5-0.jpg

Z drugiej strony domki letniskowe to znacznie wyższy poziom wypoczynku niż namiot na polu namiotowym czy nocowanie w przyczepie kampingowej. Domki letniskowe to jednym zdaniem optymalny wybór dla osób pragnących spędzić udane wczasy nad morzem w komfortowych warunkach i jednocześnie blisko natury.

Najlepsze domki letniskowe w Pobierowie znajdują się na kampingu Nowy Walter, który mieści się przy ul. Zachodniej 8. Stosunek jakości do ceny również sprawia, iż konkurencja nawet w odległym o kilka kilometrów Trzęsaczu, Niechorzu czy Rewalu pozostaje w tyle.

Autor: Katarzyna Makowicz

Opracowała: Alicja Muszyńska

 


Pobierowo Noclegi

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies).

Więcej informacji o cookies